logotyp

Úspěchy školy

Školní rok 2021/2022

XIX. ročník Mezinárodní pěvecké soutěže Olomouc 2022

Vážení naši příznivci, rádi bychom se s vámi podělili o další velký úspěch našeho studenta z pěvecké třídy p. uč. Petra Dolejšího.
Na XIX. ročníku Mezinárodní pěvecké soutěže Olomouc 2022 získal Marek Jansta:
- 1. místo v 6. A kategorii
- Titul absolutního vítěže dvoukolové soutěže
- Zvláštní cenu za interpretaci operní árie
- ocenění Laureát Mezinárodní pěvecké soutěže Olomouc 2022


Gratulujeme!
Diplom 1. místo, pěvecká soutěž, Marek Jansta  Diplom Laureát Mezinárodní pěvecké soutěže Olomouc 2022, Marek Jansta Diplom - Titul absolutního vítěze dvoukolové soutěže, Marek Jansta Diplom - Zvláštní cena za interpretaci operní árie, Marek Jansta

Klavírní soutěž Pianoforte Říčany

V pátek 18.11.2022 proběhla klavírní soutěž Středočeské PIANOFORTE 2022 v Říčanech
Za naši školu soutěžily dvě žákyně.

Valentýna Počarovská ze třídy p. uč. Stanislavy Sýkorové obdržela ve své kategorii Čestné uznání.

Tereza Jandová ze třídy p. uč. Daniely Vodičkové získala ve své kategorii 2. místo.
                                                                                   Gratulujeme!
Diplom 2. cena a Tereza Jandová, klavírní soutěž Pianoforte Říčany 2022 Diplom 2. cena, Tereza Jandová, klavírní soutěž

GRATULUJEME K DALŠÍMU ÚSPĚCHU!

Diplom, Marek Jansta -  3. cena, 56. Mezinárodní pěvecká soutěž A. DvořákaNáš student Marek Jansta z pěvecké třídy pana učitele Petra Dolejšího opět zazářil. Tentokrát na 56. ročníku Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka v Karlových Varech, kde soutěžil v kategorii Operní naděje 16-20 let.

Jako jediný z ČR se umístil a to na krásném 3. místě.

Velice oběma gratulujeme!

GRATULUJEME K ÚŽASNÉMU ÚSPĚCHU!!!!!

Diplom za 1. místo 20. ročníku Mezinárodní pěvecké soutěže Pražský pěvec, Marek JanstaMarek Jansta, ze třídy pana učitele Petra Dolejšího, získal mezi 70 účastníky (z toho bylo 30 konzervatoristů) v sobotu 4.6.2022:

1. místo na 20. ročníku Mezinárodní pěvecké soutěže Pražský pěvec

dále titul Absolutní vítěz,

cenu Antonína Švorce za přednes

a cenu Hlasového centra Praha


Školní rok 2021/2022

Prague Junior Note 2022, XXXI. ročník soutěže - klavír

Prague Junior Note 2022, XXXI. ročník soutěže - klavírMarie Hubáčková ze třídy p. uč. Magdaleny Zikmundové získala 3. místo v Prague Junior Note 2022

Hradecké Guitarreando 2022

Hradecké Guitarreando 2022Kytarové kvarteto ve složení Bára Válková, Bartoloměj Boška, Štěpán Klír, Michaela Tomešová, pod vedením p. učitelky Štěpánky Škochové, získalo Čestné uznání ve III. kategorii.

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & sons

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & sonsMarie Hubáčková ze třídy p. uč. Magdaleny Zikmundové získala 2. místo ve III. kategorii.

Ústřední kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu konané v Turnově, 29.4. - 1.5.2022

Ústřední kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu konané v Turnově, 29.4. - 1.5.2022Sólový zpěv:

2. místo    
 Eliška Pokorná, kategorie XII.a, ze třídy p. uč. Věry Kubálkové, korepetitor Jan Horák



Sólový zpěv:

2. místo     Matěj Techlovský, kategorie XIII.b, ze třídy p. uč. Petra Dolejšího, korepetitor Ivana Trnečková

Okresní kolo soutěžní přehlídky tanečního oboru, Poděbrady 28.3.2022


Zlaté pásmo s postupem do krajského kola
- K. Černá, T. Černá, J. Fojtíková, K. Krejčíková, B. Procházková

Bronzové pásmo - K. Černá, T. Černá

vyučující: Dana Horáková


Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu konané v Benátkách n. Jizerou, 9. - 11.3.2022

Sólový zpěv   
Umístěnísoutěžícíkategorievyučující
ČU I.Onřej GrycI.Anna Dolejší
 Michelle MašínováI.Věra Kubálková
ČU I.Jan MikuleckýII.Věra Kubálková
DzÚJosefína DaviesII.Petr Dolejší
 Adéla KoblicováII.Anna Dolejší
 Jana AubrechtováII.Věra Kubálková
 Joel Quevedo RoviraII.Anna Dolejší
 Barbora GrešulováIV.Věra Rousková
ČU I.Nela VeseláVI. a)Anna Dolejší
ČU I.Adéla AndělováVI. a)Věra Rousková
 Kristýna ŠpičákováVI. a)Anna Dolejší
 Anna AndrejsováVI. a)Věra Kubálková
 Anna ŠpetlováVII. a)Věra Kubálková
 Michaela TomešováVIII. a)Věra Rousková
1. místo s postupemMatěj TechlovskýVIII. b)Petr Dolejší
 Klára SedláčkováX. a)Věra Rousková
1. místo s postupemMarek JanstaX. b)Petr Dolejší
1. místo s postupemEliška PokornáXII. a)Věra Kubálková
    
Komorní zpěv   
1. místo s postupemDuo Klára Sedláčková, Michaela TomešováIII.Věra Rousková
    
Velké díky patří opět všem korepetitorům:   
Věronice Ďurčanské
Janu Horákovi
Miroslavu Královi
Ivaně Trnečkové
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu konané v Nymburce 8. 2. 2022

Sólový zpěv   
Umístěnísoutěžícíkategorievyučující
1. místo s postupemOnřej GrycI.Anna Dolejší
2. místoMichelle MašínováI.Věra Kubálková
1. místo s postupemJan MikuleckýII.Věra Kubálková
1. místo s postupemJosefína DaviesII.Petr Dolejší
2. místoAdéla KoblicováII.Anna Dolejší
2. místoJana AubrechtováII.Věra Kubálková
2. místoJoel Quevedo RoviraII.Anna Dolejší
1. místoBarbora GrešulováIV.Věra Rousková
1. místo s postupemNela VeseláVI. a)Anna Dolejší
1. místo s postupemAdéla AndělováVI. a)Věra Rousková
2. místoKristýna ŠpičákováVI. a)Anna Dolejší
3. místoAnna AndrejsováVI. a)Věra Kubálková
1. místoAnna ŠpetlováVII. a)Věra Kubálková
2. místoMichaela TomešováVIII. a)Věra Rousková
1. místo s postupemMatěj TechlovskýVIII. b)Petr Dolejší
1. místoKlára SedláčkováX. a)Věra Rousková
1. místo s postupemMarek JanstaX. b)Petr Dolejší
1. místo s postupemEliška PokornáXII. a)Věra Kubálková
    
Komorní zpěv   
1. místo s postupemDuo Andrejsová, AndrejsováII. Věra Kubálková
1. místo s postupemDuo Klára Sedláčková, Michaela TomešováIII.Věra Rousková
    
    
Zvláštní cenu za interpretaci obdržela:   
Klára Sedláčková   
Eliška Pokorná   
    
Velké díky patří také všem korepetitorům:   
Věronice Ďurčanské, Janu Horákovi, Miroslavu Královi, Ivaně Trnečkové   

 


 

1. místo v klavírní soutěži Pianoforte vyhrála Marie Hubáčková ze třídy p. uč. M. Zikmundové.



3. místo v klavírní soutěži Středočeské Pianoforte získala Tereza Jandová ze třídy p. uč. D. Vodičkové.



V sobotu 6.11.2021 se konala v Dobřanech klavírní soutěž Bachovská cesta. V kategorii A3 získala Tereza Jandová ze třídy p. uč. Daniely Vodičkové krásnou 3. cenu.






23.10.2021 proběhl v Praze 15. ročník mezinárodní Duškovy soutěže Hudební mládež ve zpěvu
. V kategorii B2 získal Marek Jansta ze třídy p. uč. Petra Dolejšího krásnou 1. cenu.

Školní rok 2020/2021



V 6. ročníku klavírní soutěže Beethovenovy Teplice získala v I. kategorii krásné 2. druhé místo Marie Hubáčková ze třídy p. uč. Magdaleny Zikmundové.



Školní rok 2019/2020



Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na klavír
20. 2. 2020 v ZUŠ B. M. Černohorského Nymburk

Hra na klavír  sólo

0. kategorie
Marie Hubáčková 1. cena s postupem do krajského kola
(p. uč. M. Zikmundová)

II. kategorie
Šimon Škoch 2. cena (p. uč. Mgr. I. Trnečková)

III. kategorie
Valentýna Počarovská 1. cena (p. uč. St. Sýkorová)
Tomáš Hazdra 2. cena (p. uč. Mgr. I. Trnečková)

IV. kategorie
Tereza Jandová 1. cena s postupem do krajského kola
(p. uč. Bc. D. Vodičková)

V. kategorie
Nela Veselá 2. cena (p. uč. Mgr. I. Trnečková)

VI. kategorie
Eliška Váchová 1. cena s postupem do krajského kola
(p. uč. V. Ďurčanská)

VIII. kategorie
Jan Klír 1. cena s postupem do krajského kola
(p. uč. V. Ďurčanská)

Klavírní dua
III. kategorie
Kateřina Hubáčková, Anna Hubáčková 1. místo s postupem do krajského kola
(p. uč. M. Zikmundová)

                                  Blahopřejeme !!!










Okresní kolo soutěže ve hře na kytaru se konalo
            13. 2. 2020 v ZUŠ Lysá n/Labem

Hra na kytaru sólo

0. c kategorie
Karolína Tomešová 1. cena s postupem do krajského kola

IV. kategorie
Bára Válková 1. cena s postupem do krajského kola

V. kategorie
Michaela Tomešová 1. cena

                 ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪

Kytarová dua

II. kategorie
Bartoloměj Boška, Bára Válková 1. cena

Kytarové kvarteto

II. kategorie
Bartoloměj Boška, Štěpám Klír, Michaela Tomešová, Bára Válková
1. cena s postupem do krajského
kola

Zvláštní ceny

Bára Válková - cena poroty

Zvláštní ceny pro pedagogy
Mgr. Štěpánka Škochová - cena poroty za pedagogickou práci  

                             Gratulujeme!!!

         ♪♪♪  ♪♪♪  ♪♪♪  ♪♪♪  ♪♪♪  ♪♪♪  ♪♪♪  ♪♪♪  ♪♪♪  ♪♪♪  ♪♪♪



Školní rok 2018/2019

Krajské kolo soutěže Wolkrův Prostějov –  literárně-dramatické oddělení

V krajském kole přehlídky uměleckého přednesu Wolkrův Prostějov v Kutné Hoře obdržel Alexander Koukol za svou interpretaci textu Jiřího Suchého „Nejsmutnější vánoce“ cenu za nejlepší výkon a postupuje do celostátního kola.  Gratulujeme a držíme palce!


V tomto školním roce vznikla nová klavírní soutěž pro žáky ZUŠ nazvaná STŘEDOČESKÉ  PIANOFORTE

Konala se v Říčanech ve dnech 12.-13.4.2019 v nově zrenovovaném sále Městské radnice, do kterého zakoupil Městský úřad a ZUŠ Říčany nový klavír značky Steinway.  Účast byla vysoká  - 87 žáků z 24 středočeských ZUŠ. Za naši školu soutěžily  3 žákyně ze tříd p.uč. Stanislavy Sýkorové a Magdaleny Zikmundové. Všechny podaly krásný výkon, o čemž svědčí  ocenění  porotou, které předsedal prof.Ivan Klánký :

  I.kategorie : Marie Hubáčková , II.cena  (p.uč.M.Zikmundová)

II.kategorie : Valentýna Počarovská , II.cena (p.uč. S.Sýkorová)

III.kategorie: Kateřina Hubáčková, III.cena (p.uč.M.Zikmundová)

 

 Všem gratulujeme a přejeme další úspěchy

Soutěž


Diplom - 2. cena - Smyčcové duoKrajské kolo soutěže žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

V krajském kole soutěže v Brandýse nad Labem obdrželo Smyčcové duo ve složení Zuzana Klazarová, Josef Vácha za svůj výkon 2. cenu.

Gratulujeme!


Diplom - 2. cena - Klavírní trioKrajské kolo soutěže žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

V krajském kole soutěže v Brandýse nad Labem obdrželo Klavírní trio ve složení Kristýna Aubrechtová, Zuzana Klazarová, Štěpánka Podruhová za svůj výkon 2. cenu.

Gratulujeme!


Krajské kolo soutěže Wolkrův Prostějov –  literárně-dramatické oddělení

V krajském kole přehlídky uměleckého přednesu Wolkrův Prostějov v Kutné Hoře obdržel Alexander Koukol za svou interpretaci textu Jiřího Suchého „Nejsmutnější vánoce“ cenu za nejlepší výkon a postupuje do celostátního kola.  Gratulujeme a držíme palce!


Pěvecký sbor Žabky - vystoupeníBlahopřejeme našemu pěveckému sboru ŽABKY k zisku stříbrného pásma v krajském kole soutěže pěveckých sborů v Berouně!
Pěvecký sbor Žabky - vystoupení24.3.2019 proběhlo v Berouně krajské kolo soutěže pěveckých sborů. Náš soubor ŽABKY získal stříbrné pásmo.


Školní rok 2017/2018

ddddd


Úspěchy žáků literárně-dramatického oboru v recitačních soutěžích

V krajském kole přehlídky uměleckého přednesu „Wolkrův Prostějov“ podali skvělé výkony žáci literárně- dramatického oboru Marie Vítů a Saša Koukol. Oba získali čestná uznání v 1. kategorii za interpretaci textů S. Leacocka a F. Kafky.

V okresním kole přehlídky sólových recitátorů „Dětská scéna 2018“ získala ve 3. kategorii 1. místo s postupem do krajského kola Adriana Vítů za přednes textu M. Macourka „Makaróny jdou na procházku“ a Kateřina Mrázková ve stejné kategorii obdržela čestné uznání za interpretaci textu C.Vivierové „Dům drobných radostí“.
 
Všem dětem pod vedením paní učitelky Mgr. Kláry Doubkové gratulujeme a Adriance držíme palce v krajském kole.



Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - Sólový zpěv

Ve dnech 21.-22.3.2018 proběhlo KRAJSKÉ KOLO soutěže žáků ZUŠ v sólovém zpěvu. Gratulujeme našim žákům i jejich učitelům k výborným výsledkům.

Postup do ÚSTŘEDNÍHO KOLA: JAKUB TRNEČKA (p. uč. P. Dolejší)

    
1. místo s postupem Trnečka Jakub (p. uč. P. Dolejší)
1. místo Andělová Adéla (p. uč. V. Rousková)
1. místo Engelthaler Kryštof (p. uč. V. Kubálková)
1. místo Techlovský Matěj (p. uč. P. Dolejší)
2. místo Pokorná Eliška (p. uč. V. Kubálková)
2. místo Špetlová Johana (p. uč. V. Kubálková)
3. místo Müllerová Markéta (p. uč. V. Kubálková)
ČÚ Tomešová Michaela (p. uč. V. Rousková)

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - Sólový zpěv

Dne 27.2.2018 proběhlo na naší škole okresní kolo soutěže žáků ZUŠ v sólovém zpěvu. Gratulujeme všem žákům i jejich učitelům k výborným výsledkům. Postupujícím do krajského kola budeme držet palce 21. - 22.3.2018.

Postupy do krajského kola:

    
  • Andělová Adéla (p. uč. V. Rousková)
  • Engelthaler Kryštof (p. uč. V. Kubálková)
  • Müllerová Markéta (p. uč. V. Kubálková)
  • Techlovský Matěj (p. uč. P. Dolejší)
  • Tomešová Michaela (p. uč. V. Rousková)
  • Špetlová Johana (p. uč. V. Kubálková)
  • Pokorná Eliška (p. uč. V. Kubálková)
  • Trnečka Jakub (p. uč. P. Dolejší)



Diplom - 2. cena. Nela ŠvarcováNa přehlídce českých a německých klavíristů do 16 let v Litvínově získala naše žákyně Nela Švarcová, pod vedením p. uč. I. Trnečkové, ve své kategorii 2. místo.
Gratulujeme!

V ústředním kole výstavní přehlídky výtvarného oboru ZUŠ, získaly děti z naší školy pod vedením p. uč. J. Černého a p. uč. J. Janků Bronzové a Zlaté pásmo.

dd


ddd

    Školní rok 2016/2017

Celostátní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů v Poličce


V této celostátní přehlídce zastupovaly naši školu dvě žákyně klavírní třídy p. uč. Magdaleny Zikmundové, které obdržely:
- Zlaté pásmo -  Kateřina Hubáčková 8let
- Stříbrné pásmo - Kateřina Ulrychová 16let

Gratulujeme!


Krajské kolo ZUŠ - Soutěžní přehlídka výtvarného oboru

III. kategorie – Řady výtvarných prací a výtvarné projekty
1. místo – Cesty k minimalismu (p. uč. J. Černý)

2. místo – Moje město Nymburk (p. uč. J. Janků)

Oba projekty postupují do ústředního kola!


Zvláštní cenu poroty za pedagogický přínos obdržel Mgr. Jiří Černý

Gratulujeme!


Ústřední kolo klavírní soutěže ZUŠ


Čestné uznání 1. stupně v X. kategorii získal Matěj Balatty (pod vedením p. uč. Daniely Vodičkové)
Gratulujeme!



Krajské kolo soutěžní přehlídky sólových recitátorů

V krajském kole soutěžní přehlídky sólových recitátorů - Dětská scéna 2017 zastupovali naši školu dva žáci. Pod vedením paní učitelky Martiny Longinové získali:

II. kategorie:
Čestné uznání - Adriana Vítů

IV. kategorie:
Postup do celostátního kola - Alexander Koukol




Krajské kolo ZUŠ ve hře na kytaru

Ve dnech 30. - 31.3.2017 proběhlo v Kladně  krajské kolo ZUŠ ve hře na kytaru. Naši žáci byli velmi úspěšní, jejich výborné výsledky jsou uvedeny níže.
Moc gratulujeme jim i jejich učitelům!

O. kategorie
3. místo – Karolína Dušáková (p. uč. Štěpánka Škochová)

I. kategorie
2. místo – Bára Válková (p. uč. Štěpánka Škochová)

III. kategorie
Čestné uznání – Simona Votočková (p. uč. Jiří Chvojka)

Soubor – I. kategorie (p. uč. Štěpánka Škochová)
2. místo -    Bartoloměj Boška
                  Štěpán Klír
                  Michaela Tomešová
                  Bára Válková



Okresní kolo celostátní přehlídky dětské recitace

V okresním kole celostátní přehlídky dětské recitace - Dětská scéna 2017, které se konalo 15.3.2017, jsme měli naše zástupce z LDO (literárně-dramatický obor), kteří nás velmi dobře reprezentovali a dosáhli skvělých výsledků.
Gratulujeme nejen jim, ale také jejich paní učitelce M. Longinové!

II. kategorie:
Adriana Vítů - diplom - postup

IV. kategorie:
Alexandr Koukol - diplom - postup
Tereza Slámová - čestné uznání





Krajské kolo klavírní soutěže ZUŠ

Ve dnech 15. - 16.3.2017 proběhlo na naší škole krajské kolo klavírní soutěže ZUŠ. Všichni naši žáci byli velmi úspěšní a dosáhli výborných výsledků.
Gratulujeme nejen jim, ale také jejich učitelkám!

I.  kategorie
 2
. místo    Hubáčková Kateřina    (p. uč. Zikmundová)

II. kategorie
 3. místo    Fančíková Stela    (p. uč. Zikmundová)

III. kategorie
 2. místo    Švarcová Nela    (p. uč. Trnečková)

V. kategorie
 2. místo    Klír Jan    (p. uč. Ďurčanská)

VIII. kategorie
 2. místo    Ulrychová Kateřina    (p. uč. Zikmundová)

IX. kategorie
 2. místo    Vencourová Olga    (p. uč. Sýkorová)
 2. místo    Elia Marios Panajotis    (p. uč. Trnečková)
 2. místo    Plachá Barbora    (p. uč. Zikmundová)

X. kategorie
 1. místo    Ballaty Matěj    (p. uč. Vodičková)
 2. místo    Literová Hedvika    (p. uč. Sýkorová)
 2. místo    Goerojová Kristýna    (p. uč. Zikmundová)




Okresní kolo klavírní soutěže ZUŠ

Ve středu 22.2.2017 proběhlo na naší škole okresní kolo klavírní soutěže ZUŠ. Gratulujeme všem žákům k výborným výsledkům. Postupujícím do krajského kola budeme držet palce 15. - 16.3.2017.

 Postupy do krajského kola:
• Hubáčková Kateřina (p. uč. M. Zikmundová)
• Fančíková Stela (p. uč. M. Zikmundová)
• Švarcová Nela (p. uč. I. Trnečková)
• Klír Jan (p. uč. V. Ďurčanská)
• Ulrychová Kateřina (p. uč. M. Zikmundová)
• Plachá Barbora (p. uč. M. Zikmundová)
• Vencourová Olga (p. uč. S. Sýkorová)
• Elia Marios Panajotis (p. uč. I. Trnečková)
• Ballaty Matěj (p. uč. D. Vodičková)
• Literová Hedvika (p. uč. S. Sýkorová)
• Goerojová Kristýna (p. uč. M. Zikmundová)




 

Okresní kolo soutěže hry na kytaru

Dne 27.2.2017 se konalo v Lysé nad Labem okresní kolo soutěže hry na kytaru. Gratulujeme žákům k výborným výsledkům! Postupujícím do krajského kola, které se bude konat v ZUŠ Kladno 30.3.–31.3.2017, přejeme hodně úspěchů.

 Postupy do krajského kola

  • Dušáková Karolína (p. uč. Škochová)
  • Válková Bára (p. uč. Škochová)
  • Votočková Simona (p. uč. Chvojka)
  • Kytarové kvarteto – B. Boška, Š. Klír, M. Tomešová, B. Válková (p. uč. Škochová)


Okresní kolo soutěže hry na smyčcové nástroje

Dne 27.2.2017 se konalo v Lysé nad Labem okresní kolo soutěže hry na smyčcové nástroje. Gratulujeme žákům k výborným výsledkům! Postupujícím do krajského kola, které se bude konat v ZUŠ Mladá Boleslav 4.4.–5.4.2017, přejeme hodně úspěchů.

Postupy do krajského kola

  • Vácha Josef (p. uč. Šénová)
  • Hubáčková Anna (p. uč. Čmugr)
  • Žampová Veronika (p. uč. Čmugr)





Krajské kolo ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

Ve dnech 4.-5.4.2017 proběhlo v Mladé Boleslavi krajské kolo ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje. Také v tomto oboru byli naši žáci velmi úspěšní.
Moc gratulujeme jim i jejich učitelům!

O. kategorie – hra na housle
3. místo – Josef Vácha (p. uč. M. Šénová)

II. kategorie – hra na violoncello
2. místo – Anna Hubáčková (p. uč. J. Čmugr)





                   
                        Školní rok 2015/2016

Literárně - dramatický obor:
(p. učitelka MgA. Martina Longinová)
Dětská scéna:

Okresní kolo: Adriana Vítů, Tereza Slámová, Marie Vítů
1. místo s postupem do krajského kola
Krajské kolo: Tereza Slámová - 1. místo  s postupen do národní přehlídky

Festival uměleckého přednesu "Wolkerův Prostějov"
do národního kola postoupil  Anselm Benedikt Štefan

                              ***************
Hudební obor
klavír

Karlovy Vary soutěž "Karlovarská růžička"
3. místo Nela Švarcová (p. učitelka Mgr. Ivana Trnečková)

Soutěž ZUŠ - skladba
národní kolo - 3. místo Luisa Hofmanová (p. učitelka Ivana Kořínková)

                      *********************

Taneční obor
Taneční soutěž v Poděbradech "Dancefonie" 1. místo Adéla Prokopová
(p. učitelka Dana Horáková)


                  ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

Ve školním roce 2014/2015 se zúčastnili žáci školy soutěže žáků ZUŠ,
kterou vyhlásilo MŠMT ČR.

V ústředním kole soutěže žáků ZUŠ v sólovém zpěvu,
které se konalo v Turnově získaly:

Ludmila Pergelová - 3. cenu
Eliška Hanlová      - 3. cenu
(p. uč. Petr Dolejší, klavírní doprovod: p. uč. Ivana Trnečková) 

                             * * ** * * * *

V krajském kole soutěže v sólovém zpěvu, které se konalo

v Benátkách nad Jizerou získali:

Kateřina Ďurčanská  3. cenu v 0. kategorii
Johana Špetlová       2. cenu v 1. kategorii
                                                       p. uč. Věra Kubálková
                             klavírní doprovod p. uč. Ivana Kořínková


Iva Demeterová       3. cenu v 3. kategorii
                                                       p. uč. Věra Rousková
                             klavírní doprovod p. uč. Ivana Kořínková


Ludmila Pergelová  1. cenu ve 4. kategorii
                           (s postupem do ústředního kola)
Jakub Trnečka       2. cenu v 5. b kategorii
Kateřina Lašová     čestné uznání v 8.a kategorii
Eliška Hanlová       1. cenu v 9.a kategorii
                           (s postupem do ústředního kola)
                                                           p. uč. Petr Dolejší
                                 klavírní doprovod p. uč. Ivana Trnečková


V krajském kole soutěže ve hře na dechové nástroje, které se konalo v Kolíně získali:

příčná flétna
Marie Veselá        3. cenu ve 2. kategorii
Barbora Plachá    čestné uznání ve 3. kategorii
Anežka Oupická   2. cenu v 5. kategorii
Anežka Šichtová  2. cenu v 6. kategorii
                                                        p. uč. Marie Bláhová
                             klavírní doprovod  Magdalena Zikmundová

Lesní roh
Ludmila Pekárková  3. cenu v 8. kategorii
                                                               p. uč. Lenka Suchá
                                   klavírní doprovod   p. uč. Veronika Ďurčanská










Akce školy

Výstavy

obrázek

Koncerty žáků školy

obrázek

Srdečně Vás zveme na všechny koncerty a výstavy žáků ZUŠ.

Nástěnka

Výuka

obrázek
Práce s interaktivní tabulí

Z historie školy

obrázek
Městská hudební škola v Nymburce byla založena v roce 1931. Prvních 147 žáků vstoupilo do školy 3. října 1931. Od té doby se několikrát změnil název školly: rok 1934 Městská hudební škola B.M.Černohorského v Nymburce, rok 1949 Městský hudební ústav B.M.Černohorského v Nymburce, rok 1961 Lidová škola umění, rok 1985 Lidová škola umění Mír, rok 1990 Základní umělecká škola B.M.Černohorského Nymburk, rok 2005 Základní umělecká škola B.M.Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574
Škola má odloučené pracoviště v Sadské.
Základní umělecká škola
B. M. Černohorského, Nymburk

Palackého tř. 574
Nymburk
PSČ 288 02

IČ: 67673015
Č.ú.: 9202710247/0100
Telefon:
325 512 285 | 325 511 767

E-mail:
skola@zus-nymburk.cz

Datová schránka: rq5w9k8

ředitelka: Bc. Věra Janišová
zást. ředitelky: Bc. Daniela Vodičková
Hudební obor
Taneční obor
Výtvarný obor
Litrárně drmatický obor
ZUŠ Nymburk Domů
Home
skola@zus-nymburk.cz
325 512 285

Created by © 2013 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy